9Iki2JtqiaOZbews7D_PiZ2F0fLoYytm.jpg

Реклама – це двигун прогресу. Цей вираз знайомий кожному початківцю і досвідченому бізнесмену. Але на який саме вид реклами ставити акцент при старті, коли бюджет обмежений, а нові клієнти дуже потрібні? Вкладати всі доступні засоби в зовнішню рекламу або в рекламу на телебаченні було б вельми нерозумно і необачно. Адже ніхто не може з повною упевненістю сказати, що таке вкладення коштів окупить себе в перші тижні або місяці.

Тому, при старті бізнесу варто звернути увагу на рекламу в Інтернеті

  • По-перше, більшість людей шукає інформацію в мережі. Тут шукають нові послуги і товари. Хто знає: можливо саме зараз десяток ваших потенційних клієнтів шукає вашу фірму в Інтернеті.
  • По-друге, реклама в Інтернеті – порівняно недороге вкладення коштів. Є навіть способи розмістити рекламне повідомлення абсолютно безкоштовно або всього за пару десятків тугриків. Як і де? Поговоримо про це далі.

Найдешевший спосіб реклами в Інтернеті

У мережі можна зустріти безліч дошок оголошень, які постійно дивляться сотні або навіть тисячі людей. Напевно, на думку відразу приходить сервіс olx або avito, яким користується кожен другий. Тут викладають оголошення про продаж не тільки старих і вживаних речей, а й нових цікавих товарів. Якщо говорити про цей сервіс, то можна згадати і про деякі платні функції:

  • Підйом вашого оголошення, щоб користувачі відразу його побачили;
  • Виділення кольором, щоб зробити пропозицію більш помітною;
  • Відмітка «VIP-оголошення», що теж кидається в очі.

Крім вищеназваного сервісу, в Інтернеті існує ще чимало дошок оголошень, як на міських сайтах, так і в соціальних мережах. Ви можете масово розмістити оголошення про свої товари чи послуги відразу на двох, п'яти, десяти або більше сайтах, а також в ряді груп соціальних мереж. Більшість з таких дошок оголошень абсолютно безкоштовні. І це прекрасна можливість прорекламувати свою діяльність на ранніх етапах, коли бюджет сильно обмежений.

Додаткові плюси дошок оголошень

Крім того, що даний сервіс є одним з найбільш недорогих, він має ще ряд істотних плюсів, які не дозволяють пройти повз. Ці плюси роблять актуальними навіть мало відвідувані дошки оголошень.

1.Дошки оголошень seo-оптимізовані.

2.Тексти в оголошеннях добре ранжуються пошуковими системами.

Це означає, що ваше оголошення може з'явитися на першій сторінці в Гуглі, Яндексі і в інших пошукових системах при відповідних запитах. Вам достатньо лише написати добре оптимізований текст про свою компанію або пропозицію. Далі система зробить все сама. Якщо ви не знаєте, як зробити seo-оптимізований текст, ви можете звернутися до фахівців. Їх послуга буде коштувати недорого, а результат може перевищити всі очікування.

Дошки оголошень CitySites

CitySites – це ціла мережа міських сайтів. Найбільша в СНД. Всього налічується 118 сайтів, об'єднаних даною франшизою. При цьому, мережа постійно розширюється. Кожен з цих сайтів також має свою дошку оголошень. Розділів досить багато: оголошення, авто, нерухомість, робота і так далі.

Вартість розміщення оголошення на кожному сайті мережі CitySites мінімальна. Вона нижче, ніж на багатьох інших дошках оголошень. Але при цьому охоплення людей величезне. Адже практично кожен житель міста, в якому є сайт франшизи CitySites, періодично переглядає оголошення. І, звичайно ж, не забувайте про просування посилання в пошукових системах.

Скористайтеся приголомшливою і зовсім недорогою рекламою, яку багато хто недооцінює – розмістіть інформацію про свою діяльність на одній або декількох дошках оголошень.

Приєднуйся до прибуткової франшизі і почни заробляти зараз!