Зворотний дзвінок
+38 (044) 334-39-14

Що вигідніше: франшиза або власний проект

Критерії Франшиза Footer logo Власний проект
Вартість проекту 60 000 грн від 250 000 грн
Термін підготовки 1 місяць 8 - 18 місяців
Розробка бізнес процесів Входить у вартість За додаткову плату
Рекламні кампанії Входить у вартість За додаткову плату
Навчання персоналу Щомісяця За додаткову плату
Консультації по проекту Входить у вартість За додаткову плату
Модернізація сайту і додатків Входить у вартість За додаткову плату
Можливість додаткового доходу Продажі по всій мережі Не надається

Комплексний підхід

Наша ціль – сприяти розвитку бізнесу наших партнерів. Ми раді співпраці та, в залежності від ваших потреб, пропонуємо вам всі необхідні інструменти.
For a more accurate and complete business plan for your city, fill in the form on the right. або зв'яжіться з нашим менеджером з франчайзингу

Стартові етапи

1. Залиште заявку
З вами зв'яжеться менеджер і відповість на всі питання
2. Отримайте всю інформацію
Менеджер відправить вам всі необхідні документи
3. Укладіть договір франшизи
І оплатіть паушальний внесок
4. Отримайте сайт додатки Android та iOS
Отримайте сайт та додатки Android i iOS. За добу ми підготуємо сайт і додатки, а протягом місяця наповнимо їх базовою інформацією
5. Вивчіть матеріал
У книжковій версії у вас будуть гайди для керівника і співробітників
6. Знайдіть офіс
Це обов'язкова умова для комфортної роботи команди
7. Знайдіть співробітників
Ми пояснимо як це зробити або зробимо все за вас
8. Відкривайте сайт вашого міста

Що ви отримаєте

1. Бізнес по франшизі з усіма необхідними документами
Сайт міста
Мобільні додатки Android і iOS
Індивідуальна бізнес-модель
Куратор проекту
Форми звітності
Пакет договорів для роботи з майбутніми клієнтами
Робочі та посадові інструкції
2. Доступ до онлайн університету CitySites
Навчальні матеріали для керівників
Навчальні матеріали для менеджерів
Навчальні матеріали для журналістів
Навчальні матеріали для контент-менеджерів

Франшиза міських сайтів CitySites

Існує велика кількість людей, які свято вірять в те, що для створення успішного бізнесу потрібно для початку придумати ідею, потім створити бізнес-проект, виграти грант або щось в цьому роді. Але все це залишилося в далекому минулому оскільки принести гарантований і стабільний дохід цілком під силу успішної і грамотно підібраною франшизі. Як так, запитаєте ви? Все просто: як би там не було, а франчайзинг - досить популярний вже як років п'ять-десять. Особливо добре зарекомендував себе інформаційний бізнес, який цілком виправдано, вважається найпопулярнішим в наш час видом заробітку, причому досить непоганого.

Ви теж зацікавилися? Бажаєте мати своє успішне справу і працювати в задоволення? Тоді пропонуємо вам купити франшизу для малого бізнесу. В даному випадку мова йде саме про прибутковою франшизі веб-порталів компанії CitySites.

Відзначимо, що даний проект крім України, Казахстану і Білорусі успішно реалізується в 11-ти країнах світу. Компанією вже створено успішні веб-портали для більш ніж 150-ти міст. Так, це далеко не межа, і ми не збираємося зупинятися на досягнутому.

Чому у CitySites недорога франшиза?

Перш за все зазначимо, що, купити франшизу вже готового бізнесу - прекрасна можливість обзавестися перевіреної інструкцією, чітко дотримуючись яку можна в результаті прийти до успіху. Цілком природно, що перший час проекту знадобиться 99% вашого часу. Але повірте, що в порівнянні з тим, що ви отримаєте в кінцевому підсумку - це суттєвий дрібниця.

Тобто якщо ви хочете мати власний цікавий бізнес і отримувати непоганий дохід, недорога франшиза CitySites - ваш ідеальний варіант. Плюс до всього купуючи у нас бізнес по франшизі ви отримаєте можливість використовувати не тільки міський сайт, але також мобільний додаток, куди дублюється вся, розміщена на сайті інформація.

Якщо, наприклад, говорити про організацію і структуру, то вона виглядає так:

Перша людина в компанії це звичайно ж її керівник або іншими словами ви. Через деякий час за вашим бажанням завжди можна взяти найманого сотрудніка.Редакція або фахівці, які займаються генеруванням цікавого контенту. Тобто ці люди створюють унікальні проекти і т.д. Відділ продажів - тут працюватимуть фахівці, головне завдання яких - пошук рекламодавців і ведення переговорів з потенційними рекламодавцями.

Переваги бізнесу по франшизі CitySites

До основних переваг франшизи мережі міських онлайн-порталів CitySites можна впевнено віднести наступні:

схема ведення бізнесу перевірена часом і величезною кількістю користувачів;

проект без ризиків;

Якщо говорити про прибуток, вона буде надходити завдяки рекламі, розміщеній на веб-порталах. Головні інструменти монетизації платформи це різні рекламні статті, банери і нативная реклама.

Монетизації нашої недорогий франшизи супроводжує розміщення контактних даних замовників і багато чого іншого.

Чи правда, що франшиза CitySites окупається в короткі терміни?

Так це правда. Компанія CitySites - це популярна міжнародна організація. Ми спеціалізуємося на створенні успішних міських порталів не тільки в Україні, але і в Білорусії, Казахстані та інших країнах світу. За всі десять років існування компанії вдалося успішно відкрити понад 150 веб-порталів в більш ніж 13-ти країнах світу. Ми продовжуємо займати лідируючі позиції на сучасному медіа ринку і до цього дня. Багато в чому популярність CitySites залежить від раніше розробленого нами додатки, призначеного для смартфонів на базі Android і iOS.

Наш бізнес пройшов перевірку часом і великою кількістю задоволених клієнтів. Купити франшизу CitySites - значить, віддати перевагу готовому до роботи бізнесу, яким легко управляти і за допомогою сайту, і навіть з використанням мобільного додатка.

Проект окупається вже протягом перших дев'яти-тринадцяти місяців роботи. Міські портали CitySites дуже популярні завдяки саме кількості створених розділів. Виділимо серед них такі:

Ви все також мрієте зайнятися цікавим, захоплюючим інформаційним бізнесом? Залишилися питання стосовно франшизи? Тоді звертайтеся до нас прямо зараз! Якщо бажаєте, відвідайте офіс CitySites, ми готові проконсультувати і надати вам всі відповіді на ваші запитання!

Зацікавила франшиза?