Зворотний дзвінок
+38 (044) 334-39-14

ЧАВО по роботі франшизи CitySites

Вся база знань про франшизу CitySites

1. На чому сайт заробляє?

Міські сайти від CitySites розвиваються за рахунок прибутку від розміщення реклами. Кожен з сайтів міста в нашій мережі має 11 основних джерел доходу: - реклама в соціальних мережах; - брендована сторінка; - виділені оголошення; - розміщення інформації в довіднику підприємств; - банери в мобільному додатку; - класичні банери на сайті; - рекламні статті; - розміщення інформації в розділі "Питання та відповіді"; - виділені оголошення в розділах (наприклад, "Авто", "Ресторани" та ін.); - нативная реклама; - спецпроекти. Як працює кожен з видів реклами, ви завжди можете дізнатися у наших менеджерів.

2. Коли у мене з'явиться прибуток?

Якщо ви будете дотримуватися всіх наших рекомендації, то вже через 3-6 місяців зможете подолати точку беззбитковості. Час відраховується з моменту офіційного відкриття сайту. Повністю окупиться проект через 9-15 місяців після того, як сайт буде офіційно відкритий.

3. Чи необхідний офіс?

Офіс потрібен для організації ефективної роботи співробітників: редакції та відділу продажів. Це забезпечить більш плідну роботу сайту в цілому. Без офісу сайт не зможе поступово і динамічно розвиватися, а також не буде комерційно успішним.

4. Яким повинен бути штат співробітників?

Підбір штату співробітників здійснюється індивідуально для кожного міста, і залежить від кількості населення і потенційних клієнтів (рекламодавців). Зазвичай, це від трьох осіб для міст з населенням менше 100 тис., і від 15 для міст-мільйонників.

5. З чого складається паушальний платіж?

Паушальний платіж включає в себе: - розробка мобільних додатків для iOS і Android; - послуги з супроводу на початковому етапі (старт супроводжують досвідчені менеджери з розвитку компанії CitySites); - повне керівництво по веденню бізнесу (Book Of CitySites і доступ до онлайн-університету CitySites); - право роботи під брендом CitySites; - пакет матеріалів рекламного типу (оформлення офісу, макети для зовнішньої і інтернет-реклами ресурсу); - розробка сайту; - навчальний вебінар для партнерів.

6. З чого складається роялті?

Роялті складається з: - розробки та впровадження нововведень на сайті; - технічної допомоги; - підтримки працездатності вашого сайту групою наших програмістів; - запуску проекту міського сайту; - наповнення сайту інформацією про погоду, курси валют, гороскопі; - постійного консультування з питань ведення бізнесу (електронна пошта, Skype); - постійної підтримки та оновлення додатків сайту мобільного типу.

Рекомендуємо прочитати

Залишилися питання?