Зворотний дзвінок
+38 (044) 334-39-14

Відгуки про компанію CitySites

Власник сайту міста Харків
Раніше у мене була власна агенція, яка займалась зовнішньою рекламою. Я шукав варіанти для розвитку бізнесу і побачив пропозицію готового бізнесу міських сайтів в інтернеті. Чим мене зацікавила франшиза? В першу чергу, цей вид бізнесу передбачає заробіток на декількох видах реклами (що для мене важливо, тому що я працюю в цій сфері). Також це можливість розвивати власний ЗМІ ресурс. Запуск сайту дозволив нам розвинути міський портал, і ось уже на протязі 5 років ми розповідаємо про життя міста та залучаємо до співпраці все більше нових підприємств.
Власник сайту міста Одеси
Підписавши договір франшизи, не могли навіть припустити, скільки крутих подій це за собою потягне! Проект весь час розвивається, а з ним розвиваємося і ми. Компанія забезпечує постійну підтримку як на старті проекту, так і після запуску. Всі інвестиції окупилися вже на 7-й місяць. На даний момент ми є одним з найпопулярніших новинних порталів в місті Алмати. Я співпрацюю з компанією вже більше 5-ти років і жодного разу про це не пошкодував!
Власник сайту міста Дніпро
За 6 років роботи по франшизі, ми змогли розвинути наш бізнес до рівня впливового ЗМІ ресурсу в Дніпрі. Коли ми стартували в 2014 році, у нас був тільки редактор, 2 журналісти і 3 менеджери, зараз наш штат на порядок більше. Ми вийшли в плюс через 8 місяців работи. Вже 3-й рік поспіль 056.ua є найбільш відвідуваним ресурсом Дніпра і області.
Власник сайту міста Запоріжжя
Після декількох років співробітництва можу виділити для себе кілька плюсів франшизи: технічну базу, сильну підтримку, навчальні матеріали (в яких все детально і зрозуміло розписано), зручний мобільний додаток. З мінусів можу відзначити складність просування сайту серед подібних в нашому регіоні, адже починати такий бізнес з "нуля" нелегко.
Власник сайту міста Кривий Ріг
Завжди думав, що для відкриття власного бізнесу потрібно дуже багато грошей. Це було до того моменту, поки я не інвестував власні кошти у франшизу міських порталів. Що я отримав від такої співпраці? Постійний і стабільний високий дохід. Власний ЗМІ портал - це дійсно круто. Я працюю з компанією більше 4-х років і нічого поганого сказати не можу. Команда франшизи молодці, постійно розвиваються! Та й завжди готові допомогти у вирішенні складних завдань.
Ви вже наш партнер? Поділіться своїм досвідом співпраці з іншими