Зворотний дзвінок
+38 (044) 334-39-14

Етапи запуску

Успішний старт сайту Вашого міста!

Наша команда готова зробити весь процес відкриття франшизи простим і зрозумілим - з першого моменту контакту. Весь процес призначений для того, щоб тримати вас в курсі і бути в курсі ваших досягнень.

Як все буде відбуватися?

CitySites
Запускаємо сайт міста
Запускаємо мобільний додаток
Передаємо бізнес-модель роботи
Прикріплюємо персонального помічника
Навчаємо вас і співробітників
Усуваємо помилки
Регулярно оновлюємо платформу

Ваша робота починається з цього етапу

Ви
Формуєте відділ продажів і редакцію
Пишете новини про своє місто
Наповнюєте розділи інформацією
Продаєте рекламу на сайт і в додаток

Як ми підтримуємо франчайзі?

Ми з тобою з самого початку
У процесі відкриття сайту міста ми забезпечуємо повну підтримку. Наша команда CitySites Global тут, щоб допомогти вам від запуску сайту до навчання всім необхідним навичкам. Після того, як ваш сайт відкриється, ваш бізнес-консультант по франчайзингу поділиться кращими практиками та навчить вас за нашою власною програмою CitySites.
Ваш успіх - наша репутація
Наші франчайзі процвітають з такою високою швидкістю, тому що їх мотивація і досягнення в бізнесі зміцнюються завдяки підтримці, яку ми їм надаємо. Після повного розуміння ваших цілей досвідчена команда з штаб-квартири CitySites Global проведе вас по шляху створення кращого сайту міста.
Досвід, яким готові ділитися
Наша команда повністю розбирається у всіх аспектах побудови успішного бізнесу: журналістика, продажу, технології, маркетинг. Вони оснащені для вирішення будь-яких питань, які у вас є, коли ви створюєте, і продовжуєте використовувати франшизу CitySites Global.

Прорахунок

Замовити безкоштовний прорахунок відкриття сайту в вашому регіоні