0LqMsqrAbYb1XaFqykbRbnpyKiFQJtSR.jpg

Традиційна передноворічна лихоманка зазвичай позначається і на роботі: завдань багато, часу мало, попереду короткочасні канікули. Якщо ваша компанія присутня в інтернеті, вам необхідно регулярно видавати контент на сайті або в соціальних мережах. Його періодичність залежить від сфери вашої діяльності, але так чи інакше публікації всіх постів вручну в означений час – це занадто енерговитратне заняття. А години, витрачені на нього, краще використовувати для створення нових цікавих матеріалів.

Перефразовуючи знаменитий афоризм, скажімо: "Інтернет не терпить порожнечі". І щоб замість порожнечі був своєчасний контент (незалежно від робочих або вихідних днів), ми сьогодні пропонуємо вашій увазі добірку інструментів для планування публікацій в соціальних мережах.

Відзначимо, що відкладений постинг має масу переваг:

  • економить час SMM фахівця і дає можливість займатися іншими завданнями і проектами;
  • допомагає дотримуватися певної частоти публікацій і знижує вплив на неї людського фактора (наприклад, якщо ваші підписники найбільш залучені в неробочий час, ви можете планувати вихід "гарячого" матеріалу на найбільш піковий період, також це зручно для різних часових поясів);
  • дає можливість автоматичного кросспостінгу.

Отже, розглянемо способи відкладеного постінгу.

Інструменти соціальних мереж

Для початку обговоримо спосіб "поза рейтингом" – це заплановані публікації в соціальних мережах. Facebook, Однокласники і Вконтакте дозволяють вам створювати автоматичні пости.

При створенні публікації в Facebook натисніть стрілку поруч із кнопкою "Опублікувати" і виберіть зі списку пункт "Запланувати публікацію", щоб встановити час і дату. Зробити таких публікацій наперед можна необмежену кількість. Але даний спосіб актуальний тільки для бізнес-сторінок. Для особистих профілів і груп він не працює.

Той же принцип відкладеного постінгу діє і Вконтакте: у випадаючому списку пункту "Прикріпити" вибираєте опцію "Таймер", задаєте час, натискаєте кнопку "В чергу".

Однокласники додали кнопку календаря прямо в меню в режимі редагування нотатки, просто вибираєте дату і натискаєте "Зберегти".

Але існує також маса випадків, коли такого обмеженого функціоналу самих соціальних мереж виявляється недостатньо (наприклад, якщо ви хочете робити публікації в особистому профілі) або необхідно робити пости в інших спільнотах – в Instagram, Twitter, Google+, Linkedin і т.д.

Ми вибрали ТОП-5 сервісів, які допоможуть вам в цьому. Основним критерієм даного рейтингу є простота у використанні і умовна безкоштовність інструментарію.

Hootsuite

Для: Twitter, LinkedIn, Facebook, Instagram, Google+, YouTube, ВКонтакте

Сервіс дозволяє керувати акаунтами у всіх позначених мережах, а також має підтримку інших додатків (FourSquare, Pinterest, Vimeo). В безкоштовному варіанті ви можете розміщувати публікації з 3 різних акаунтів, відстежити аналітику (базові показники) і налаштувати графік виходу постів.

Далі набір функцій залежить від обраного тарифу: ви не тільки можете збільшити кількість акаунтів до 50, але і налаштувати потоки, які допоможуть залишатися в курсі подій: відслідковувати всі згадки, повідомлення, коментарі, ретвіти, будь-які дії підписників та ін. Відповідати на коментарі можна прямо з Hootsuite.

Для великих компаній передбачено безліч функцій: розгорнута аналітика і звіти, підказки для контенту на основі ключових слів, доступ до сторонніх додатків і можливість організувати командну роботу, додавши в панель управління сервісом будь-яких фахівців.

Postcron

Для: Facebook, Pinterest, Google+, Twitter, Instagram і LinkedIn

Реєструючись в Postcron, ви можете вибрати часовий пояс і додати профілі соціальних мереж: в безкоштовному варіанті тільки 5 акаунтів, і можливість публікувати одночасно до 10 записів. Далі тарифи розрізняються за кількістю сторінок, членів команди, які можуть управляти сервісом і числом опублікованих постів. З плюсів – зручність використання і привабливий інтерфейс.

Later (Latergram)

Для: Pinterest, Instagram, Facebook, Twitter

У безкоштовній версії можна публікувати пости тільки з фото: до 30 в Instagram, Facebook і Pinterest і до 50 в Twitter. При цьому один користувач може зареєструвати в сервісі тільки 1 аккаунт для кожної платформи. Також доступна базова аналітика.

Далі в залежності від вартості тарифного плану, розширюється кількість постів (аж до необмеженого), додається кількість акаунтів і членів команди. Ви отримуєте можливість робити публікації не тільки з фото, але і відео, а також доступ до різних "бонусів" типу прив'язки до груп, рекомендованого часу для постінгу або докладної аналітики.

Сервіс працює також у вигляді мобільного додатку. Так що ви зможете внести будь-які зміни у зручний для вас час, навіть не перебуваючи біля монітора. Більше того, Later може запропонувати вам індивідуальний тарифний план. Всі умови обговорюються в центрі підтримки клієнтів.

SMMplanner

Для: ВКонтакте, Однокласники, Telegram, Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest

У безкоштовній версії цього російськомовного сервісу ви можете запланувати до 10 постів одночасно, але працює вона тільки 7 днів. Далі умови за різними тарифами відрізняються кількістю публікацій і набором додаткових функцій. SMMplanner дозволяє робити ефективний кросспостінг, відрізняється зручною навігацією і приємним юзабіліті. "Фішкою" цього сервісу є не тільки створення, але і видалення публікацій за графіком. Пости з обмеженим терміном актуальності (акції, розіграші, тимчасові опитування та ін.) видалятимуться автоматично.

KUKU.io

Для: ВКонтакте, Однокласники, Telegram, Facebook, Twitter, LinkedIn, Tumblr, Pinterest, Instagram, Google+

Тут ви можете скористатися безкоштовним 14-денним пробним тестуванням (тріал), в якому доступний, мабуть, найбільш повний перелік послуг з усіх перерахованих вище сервісів: ви можете адаптувати весь контент в одному вікні, перевірити орфографію, створити індивідуальний розклад публікацій для кожного аккаунта і багато-багато іншого. Також доступний в мобільному додатку.

Платні тарифи мають купу корисних функцій, включаючи персональну підтримку.

За кількістю підтримуваних соціальних мереж і набору функцій KUKU.io по праву лідирує в нашому сьогоднішньому рейтингу.

Діліться з нами в соціальних мережах своїм досвідом використання сервісів для відкладеного постінгу і підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі найсвіжіших новин зі світу digital.

Читайте также о готовом бизнесе CitySites.

Приєднуйся до прибуткової франшизі і почни заробляти зараз!