pGannIBRbdWq0_spZkbRYnyrdzcNVeoX.jpg

Сьогоднішній пост ми вирішили присвятити ще одному партнеру компанії CitySites.

Партнеру, який з'явився в нашій мережі всього 5 місяців, але за цей короткий термін зміг досягти приголомшливих показників і результатів. Ми присвятимо його опису цикл постів, для того, щоб наші читачі, могли використовувати їх позитивний досвід. Ми ж в свою чергу працюємо над тим, щоб масштабувати їх успіх на всіх партнерів нашої компанії.

Мова йде про сайт міста Ростов-на-Дону, про історію його появи в компанії і перші здобутки.

Для початку поговоримо про те, яких показників сайт досяг на даному етапі свого розвитку. У штаті даного проекту працює більше 20 чоловік, щоденна відвідуваність вже тиждень б'є всі рекорди по динаміці її набору і тримається на позначці в 7000 унікальних відвідувачів на добу, що в 6 разів більше ніж середньостатистичний показник по мережі за такий проміжок часу. Рівень продажів так само перевищує наші прогнози, проте партнери поки люб'язно попросили нас не розголошувати цифри. Нагадаємо, що сайт виведений на домен всього лише на початку грудня 2015 року.

Дуже цікавою є історія появи цього партнера в складі мережі CitySites. Коли хлопці зв'язалися з нами, це були дуже типові переговори про покупку франшизи в цьому місті, ми разом оцінювали ризики відкриття, вивчали фінансові моделі та інвестиційні можливості потенціального франчайзі, обговорювали нюанси роботи по нашій бізнес моделі. Надалі виявилося, що весь колектив нашого партнера на той момент був існуючим колективом сайту 161.ru, найпопулярнішого міського ресурсу в цьому регіоні і потенціального конкурента для нашого майбутнього франчайзі. Причини для зміни проекту у них були різні, незручність роботи з адміністративною зоною сайту, старий складний дизайн, деякі внутрішні стратегічні зміни всередині самої компанії. Ми не будемо говорити про те, чий проект кращий, чия бізнес-модель більш зручна або гнучка, просто перехід всіх співробітників від менеджерів до директора в повному складі з сайту конкурента на нашу франшизу говорить сам за себе.

Результати, які вийшли на підставі цього симбіозу, ще будуть детально розібрані в нашому блозі. На даному етапі досить цікавим є їх проект "ТОП 50 публічних людей Ростова", до якого увійшли як політики і бізнесмени, так і прості містяни. Проект висвітлювався окремими прес конференціями, з офіційним нагородженням і присутністю офіційних осіб.

Дана стаття не закликає нікого прийняти чиюсь сторону або кидати існуючий бізнес на користь проектів CitySites. Вона лише описує даність того, що в нашій мережі присутній вельми цікавий партнер з дуже цікавим минулим і не менш цікавим майбутнім. Ми завжди розуміли, що працьовитість, загорнута в невичерпне бажання досягнення мети завжди призводить до відмінних результатів. Але якщо все це підкріплено досвідом і прагненням наситити життя свого міста, зробити його кращим та інформативним, то проект просто приречений на успіх.

Сподіваємося, що знайомство з проектом було інтригуючим, адже в подальших статтях блогу ми плануємо опублікувати інтерв'ю з співробітниками проекту, а так само реальні кейси того, що колектив сайту міста Ростов-на-Дону робить вже зараз, кейси які допомагають їм досягати тих висот, якими ми так пишаємося.

Приєднуйся до прибуткової франшизі і почни заробляти зараз!