hQjK4t1Xe7WWbHchS5n4cdhlvJ8SuSrJ.jpg

Продовжуючи тему участі сайту в житті міста, сьогодні хочу поділитися з вами історією сайту міста Троїцьк.

Всім відомо, що щорічно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. У кожному місті активісти і міська влада проводить різні заходи, приурочені до цього світлого свята. Місто Троїцьк не став винятком.

Сайт Троїцька став інформаційним партнером у проведенні міського заходу під назвою "Світ дитинства і маленьких радощів". Захід мав свою розважальну програму для дітей та їх батьків.

Одним з етапів програми була акція, в рамках конкурсу "Голуб миру". За умовами акції всім, хто хотів взяти в ній участь, необхідно було самостійно вирізати голуба з паперу і розфарбувати його за своїм бажанням. Після чого, фотограф, який також був партнером заходу, фотографував учасників з їх виробами в спеціальній фотозоні.

На завершення цього флешмобу, діти кріпили паперових голубів до повітряних куль і відпускали їх в небо. Свято вийшло дуже добрим і барвистим. Власне, Ви можете самостійно подивитися фотозвіт і відеоролик з заходу.

Але і на цьому не закінчилося свято і подарунки для діток. Фотографії учасників акції "Голуб миру" брали участь у фотоконкурсі на сайті gotroitsk.ru, де з 7 по 15 червня проходило онлайн голосування.

У фотоконкурсі взяли участь 23 дитини. За підсумками онлайн голосування переможці (1 і 2 місце) отримали призи від партнерів конкурсу.

Тим самим, сайт Троїцька спільно з іншими організаторами заходу довели, що зробити незабутнє свято абсолютно не складно, особливо для дітей. А коли діти щиро задоволені і посміхаються - це дорогого коштує.

Робіть світ трішки добрішим, починаючи з себе - творіть світлі справи і даруйте свято дітлахам.

Читайте также о готовом бизнесе CitySites.

Приєднуйся до прибуткової франшизі і почни заробляти зараз!